Čo o nás povedali iní?

 

"Vyjadrujem vám, všetkým úžasným zamestnancom, moju veľkú vďaku a úctu! Vaša práca nie je síce na spoločenskom výslní, ale pre ľudí je rozhodne potrebnejšia a cennejšia ako "smotánkové celebrity!"
F.H., syn klientky z denného pobytu

 

"Najdôležitejšia na svete je láska a ja Vám zo srdca ďakujem, že ju môjmu ockovi denne dávate."

Z.B., dcéra klienta z denného pobytu

 

"Chcem Vám poďakovať za krásnu prednášku, ktorá mi dala veľa poznatkov, ale hlavne som nadšená z toho, čo všetko sa dá robiť s ľuďmi postihnutými Alzheimerovou chorobou. Veľmi sa mi páči práca s touto skupinou ľudí a keď človek vidí, že dokážu byť šťastní i v ich svete, tak to je myslím odmena za všetko!!! :) :) :)

Z.P., účastníčka konferencie

 

"Najdôležitejšiu vec, ktorú som v živote urobil bolo, že som objavil MEMORY."

F.K., dlhoročný účastník tréningov pamäti

 

"Na záver sa vám chcem poďakovať za všetky tie roky profesionálnej starostlivosti, tiež za každodenný úsmev na tvári venovaný mojej mamine."

S.O., dcéra klientky z denného pobytu

 

"Pracovné zošity ktoré som si u Vás objednala pre maminku sú vynikajúce. Sú pre našu rodinu úžasnou pomôckou, tréning pamäte ju začal baviť, chcem Vám touto cestou, celému kolektívu poďakovať a to veľmi,veľmi,veľmi...

Ľ. D., dcéra účastníčky kognitívnych tréningov

 

"Keď som dospela k rozhodnutiu, že starostlivosť o mamu nezvládnem sama a potrebujem radu a pomoc, vybrala som sa do Centra Memory. Myslela som si, že mi poradia ako docieliť to, aby sa mama zmenila a mohli by sme spolu fungovať tak ako "predtým". Výsledok? Pochopila som, že zmeniť sa musím ja. Ďakujem, že som našla cestu do Centra Memory. Bozkávam všetkých."

R.O., dcéra klientky denného pobytu

 

"Celé Memory dýcha rodinnou atmosférou a mamička sa tam cítila veľmi dobre. Verím, že vďaka láskavému a odbornému prístupu jej predĺžili kvalitu aj dĺžku života. V rámci hesla "poznaj svojho nepriateľa" sme sa veľa dozvedeli o tejto chorobe na školeniach, ktoré Centrum pre príbuzných svojich klientov pripravovalo. Dodnes som im za to vďačná, lebo nám ukázali spôsob jednania s takýmto človekom, ktorý nie je jednoduchý. Umiestnením mamičky do Memory Centra nám bolo umožnené ďalej pracovať bez nervov a obavy a pre ňu to znamenalo istotu denného návratu do rodinného zázemia. Kolektívu Memory patrí nekonečná vďaka za takú náročnú prácu, ktorú robia so srdcom. Na podpornej skupine sa nás vždy pýtali ako sa máme. Moja odpoveď bola: Môžeme sa mať zle, keď máme mamičku v Memory? S pozdravom a prianím všetkého dobrého, veľa trpezlivosti a schopnosti rozdávať lásku."

rodina H.

 

"Naše skúsenosti s Centrom Memory sú skvelé a sme nesmierne vďační obetavému a erudovanému personálu za všetko, čo urobili pre našu mamu a pre nás.... Mama prichádzala z Centra spravidla usmiata a plná zážitkov, hoci ich prerozprávala do časov svojej mladosti. Na vzdelávacích akciách sme spoznávali podstatu Alzheimerovej choroby a najmä sa učili spôsobom spolužitia s postihnutou osobou. Zároveň pre nás Centrum znamenalo výrazné odľahčenie pre plnenie iných pracovných i osobných povinností.

rodina P.

 

"Chcem Vám poďakovať za krásnu prednášku, ktorá mi dala veľa poznatkov, ale hlavne som nadšená z toho, čo všetko sa dá robiť s ľuďmi postihnutými Alzheimerovou chorobou. Veľmi sa mi páči práca s touto skupinou ľudí a keď človek vidí, že dokážu byť šťastní i v ich svete, tak to je myslím odmena za všetko!!! :) :) :)

Z.P., vrchná sestra zariadenia z BSK, účastníčka našej konferencie

 

"Do domovov sme sa vrátili až večer. Nestíhali sme dnes odovzdať všetky informácie z konferencie, také sme boli nadšené z jej obsahu aj z celého 2dňového pôsobenia v Bratislave. Sme veľmi radi, že sme sa zúčastnili. Znova sme sa naučili veľa nového, čo nám pri práci s klientmi pomáha. Už dnes sme si zakúpili reminiscenčné kufríky a budeme sa snažiť do nich vkladať uplynulé roky klientov podľa ich želania. Želáme Vám  veľa síl a veľa spokojných klientov."

K.M. a A.B., účastníci konferencie

 

"Reakcia na konferenciu môže byť len uznanie, chvála a vďaka. Veľa sme cestou domov o tom rozprávali a každý si z programu niečo čo ho oslovilo odnášal. Program bol vyvážený a pružný. Organizácia veľmi dobrá. Čo by sme ale pri kurzoch a podujatiach, ktoré robíte privítali je, ak by boli bližšie k východu. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov."

J.P., účastník konferencie