Táto neveľká  knižka určite stojí za prečítanie každému, koho sa problém Alzheimerovej choroby dotýka a je praktickou pomocou predovšetkým rodinným príslušníkom, ktorí denne stoja tvárou tvár svojim blízkym trpiacim na demenciu.

Je prínosom priobalka Strauss zelenaateľom a známym, ktorí navštevujú pacientov v rodine alebo v inštitucionálnej starostlivosti ako praktická pomôcka pre zmysluplne strávený čas s milovaným človekom alebo ako napr. reagovať v rozhovore s ním čo najláskavejšie.

Kniha bude určite užitočná pre pracovníkov zariadení sociálnych služieb a pre organizácie, ktoré poskytujú starostlivosť ľuďom s demenciou a tiež pre dobrovoľníkov.

Publikáciu odporúčame aj lekárom a iným zdravotníckym pracovníkom ako pomoc pri zmysluplnej komunikácii s pacientmi s Alzheimerovou chorobou.

Predajným miestom je kancelária Slovenskej Alzheimerovej spoločnosti, Mlynarovičova 21, 851 03 Bratislava. Kúpiť si ju môžete aj na dobierku - kontaktujte nás cez spolocnost@alzheimer.sk alebo vyplnením  Kontaktného formulára

Bežná cena je 6,00 € (+ poštovné 3 € v prípade zaslania na dobierku).