Pripravujeme pre Vás:

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PREDCHÁDZAJÚCE PODUJATIA:

 

 

 

- Ako bolo na vzdelávaní v Košiciach

- Fotografie z podujatia

 

 

-Týždeň mozgu program xlsx verzia

-Týždeň mozgu program PDF verzia

 

 

 

Udalosť nájdete tu.

 

 

Udalosť nájdete tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 19. máj 2016 - Valné zhromaždenie Slovenskej Alzheimerovej spoločnosti - Smolenice, zámok. V rámci zasadnutia bol schválený nový výbor Slovenskej Alzheimerovej spoločnosti.

 

  • 23. marec 2016 - 15:00 hod - Jarné upratovanie v našej hlave - prednáška pre všetkých, ktorí si chcú upratať vo svojej hlave - v Staromestskej knižnici v Bratislave.

 

  • 14. - 20. marec 2016 - ždeň mozgu - medzinárodná kampaň oslavujúca ľudský mozog. Realizuje sa už 20 rokov vo viacerých krajinách sveta. Na Slovensku sa konalo množstvo akcií pre verejnosť.

 

  • Podarilo sa nám získať dostatok podpisov pre GLASGOWSKÚ DEKLARÁCIU! Ďakujeme všetkým, ktorí sa svojim podpisom pridali k výzve Alzheimer Europe k uznaniu demencie ako priority verejného zdravotníctva. Do 30. novembra bolo potrebné prekonať hranicu 10 000 podpisov a aj vďaka slovenským podpisom sa podarilo získať oveľa viac. Teraz je spoločný hlas Európy ešte silnejší a bude už v decembri 2015 prezentovaný na zasadnutí v Bruseli. Výsledky podpisovania nájdete TU. Viac o Glasgowskej deklarácii sa dozviete TU.

 

  • 5.novembra 2015 bola na Bibliotéke uvedená kniha Lentilka pre dedka Edka od českej autorky Ivony Březinovej. Besedu s deťmi viedla Zuzana Katrušinová z Vydavateľstva Perfekt a rozprávala sa z hosťami: jazykovou redaktorkou Martou Horeckou a  Ing. Alžbetou Veselou zastupujúcou Centrum MEMORY a  Slovenskú Alzheimerovu spoločnosť.

 

 

 

 

Ďalšie zaujímavé akcie z predchádzajúcich rokov nájdete aj s fotografiami v Archíve podujatí.